websiteوب سایت استاتیک (ایستا یا ثابت) به سایت هایی گفته می شود که ضرورتی برای تغییر مداوم اطلاعات آنها احساس نمی شود و دارای ساختاری ساده و تنها شامل چند صفحه محدود و محتوای متنی و تصویری ثابتی می باشند.
پس از طراحی سایت استاتیک عملیات بروز رسانی در آن به ندرت انجام می گیرد و تعداد صفحات و مطالب آن ثابت و بدون تغییر بوده و همچنین قابلیت انجام عملیات مختص سایت های داینامیک مانند ثبت نام اعضا، اضافه کردن آسان مطالب و محتوای سایت، انجام نظرسنجی، ارسال ایمیل به مدیران سایت از طریق صفحه تماس با ما و ... را ندارند.
مهمترین مزیت در طراحی وب سایت استاتیک پایینتر بودن قیمت طراحی آن نسبت به سایتهای داینامیک و همچنین نیاز به فضای سرور (هاست) محدود و در نتیجه کمتر بودن هزینه های اشتراک سالانه سرور می باشد. بدین جهت این سایت ها معمولا مناسب افراد و شرکتهایی است که تمایل به داشتن یک وب سایت برای معرفی خود و یا محصولات و فعالیتهای شرکت خود با صرف حداقل هزینه طراحی وب سایت و همچنین صرف کمترین زمان برای مدیریت و تغییر مطالب و محتوای سایت دارند.
در جدول زیر قیمت طراحی سایت های استاتیک را بر مبنای تعداد صفحات طراحی شده مشاهده می کنید.

طراحی سایت استاتیک

قیمت (تومان)

سفارش و ثبت دامنه، 50MB هاست و ایمیل

80,000

طراحی صفحه اول سایت

30,000

طراحی سایر صفحات سایت (تا 5 صفحه)

20,000

طراحی سایر صفحات سایت (صفحات 5 تا 10)

17,000

طراحی سایر صفحات سایت (صفحات 10 به بعد)

12,000

 
لطفا جهت مشاهده تعرفه و قیمت سایت های طراحی شده و همچنین امکانات و خدمات موجود در آنها به صفحات تعرفه و سفارش طراحی سایت در اصفهان و مشاهده قیمت وب سایت های متداول مراجعه نمایید.
 
همچنین برای درخواست اطلاعات بیشتر و سفارش طراحی سایت استاتیک می توانید از طریق فرم صفحه تماس با ما و یا تلفن های شرکت با ما تماس بگیرید .
 
کلمات کلیدی:
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedInاشتراک گذاری در کلوب