طراحی سایت پزشکانامروزه طراحی وب سایت پزشکی برای پزشکان، روانپزشکان، کلینیک های پزشکی و سایر فعالان حوزه بهداشت و سلامت جامعه به عنوان پاسخگویی به یک ضرورت در دنیای اطلاعات مطرح می باشد. در آینده نزدیک زمانی که اشخاص مختلف نام یا تخصص یک پزشک را در موتورهای جستجوی وب جستجو ­کنند ضروری است که بتوانند او را بصورت آنلاین پیدا نمایند و یافتن وب سایت پزشک نه تنها یک انتظار از سوی بیماران فعلی او، بلکه عمده ترین راه جهت آشنایی سایر افراد با وی خواهد بود. در این زمان عدم وجود وب سایت یک پزشک در نتایج موتورهای جستجو همانند عدم وجود نام او در دفترچه های تلفن است.

شرکت طراحی سایت وب نگاران با طراحی سایت های پزشکی با قیمت مناسب در اصفهان این امکان را برای جامعه پزشکی فراهم می نماید که هرچه آسانتر و با حداقل هزینه های مالی و زمانی، از یک سو خود را با این بخش از ضرورت­های دنیای مدرن تطبیق داده و علاوه بر آن از مزایای فراوان آن به بهترین نحو برای پیشبرد اهداف و مسئولیت های خود بهره­ مند گردند.

 

طراحی وب سایت پزشکان - مزایا و ویژگیها:

منشی 24 ساعته: فراهم کردن امکان دسترسی همیشگی بیماران به اطلاعات ضروری مورد نیاز خود مانند آدرس و شماره تلفن مطب و کلینیک، روزها و ساعات حضور پزشک در آنها و غیره.

صرفه جویی در وقت و هزینه: درج پاسخ سوالات عمومی بیماران در مورد بیماری، پزشک، کلینیک، مراحل درمان، هزینه ها، مدارک لازم پیش از حضور در مطب، مراقبت های قبل و بعد از عمل و غیره و درنتیجه کم کردن اتلاف وقت و انرژی پزشک و همکاران او بابت پاسخگویی به سوالات تکراری بیماران.

کمک به تکمیل پروسه درمان: پس از ویزیت و جلسه درمانی، با ارائه آدرس وب سایت پزشک و ارجاع بیمار به آن اطلاعات تکمیلی مورد نیاز او و یا نکاتی که ممکن است فراموش شده و یا از قلم افتاده باشند اختیار بیمار قرار می گیرد.

ارتباط دائمی پزشک با بیماران خود: با درج آدرس سایت پزشک بر روی کارت ویزیت او، حتی در صورت تغییر آدرس و تلفن مطب آدرس وب سایت پزشک همیشگی بوده و همواره در دسترس بیماران خواهد بود.

ارائه رزومه آنلاین: با درج تخصص ها، مدارک، فعالیت ها و بیوگرافی پزشک در صفحات ویژه ای از سایت، بیماران فعلی او در جریان آخرین اخبار مربوط به دستاوردها و پیشرفت های وی قرار گرفته و همچنین پزشک به گونه ای تاثیر گذار به افرادی که از طریق جستجوی وب با وی آشنا می گردند معرفی می شود.

عدم نیاز به تبلیغات پر هزینه برای معرفی سایت پزشکی: با قرار داشتن آدرس وب سایت پزشک بر روی کارت ویزیت، برگه ها و اسنادی که در اختیار بیماران خود قرار می دهد به سادگی و بدون هیچ هزینه ای وب سایت خود را به آنها معرفی می نماید.

تثبیت جایگاه شغلی و افزایش درآمد: در کنار اهداف معنوی و اخلاقی فعالیت در شاخه های گوناگون پزشکی، طبیعی است که در پزشکی نیز به عنوان یک حرفه جایگاه شغلی و میزان درآمد یکی از مسائل اساسی مورد توجه باشد. موارد ارائه شده در بندهای قبل مانند ایجاد راه ارتباطی دائمی یا بیماران، ارائه خدمات و اطلاعات مورد نیاز آنها بصورت شبانه روزی، صرفه جویی در وقت و هزینه پزشک و بیمار، ارائه آموزش های پزشکی و کمک به افراد جامعه از طریق مطالب وب سایت پزشک، انجام پرسش و پاسخ های اینترنتی و غیره، همه بصورت مستقیم یا غیر مستقیم موجب محبوبیت، شناخته تر شدن و تثبیت جایگاه و اعتبار اجتماعی پزشک در جامعه می گردد.

تعرفه بسیار مناسب نسبت به سایر روشهای تبلیغ و اطلاع رسانی: هزینه ای که برای طراحی سایت پزشکان پرداخت می گردد در مقایسه با سایر روش های موجود برای اطلاع رسانی و تبلیغات (به عنوان مثال تبلیغ در مجلات و ماهنامه های پزشکی) بسیار مقرون به صرفه بوده و پزشکان و سایر فعالان در زمینه های مرتبط با پزشکی با پرداخت مبلغی کمتر از هزینه یک ماه تبلیغ در یک مجله پزشکی دارای وب سایتی می گردند که آنها را بصورت همیشگی و بدون محدودیت زمانی معرفی خواهد نمود و علاوه بر آن هیچ محدودیتی از لحاظ حجم و محتوای مطالب آن وجود نخواهد داشت.

 
لطفا جهت سفارش یا مشاهده قیمت طراحی سایت پزشکی و تعرفه سایر خدمات و امکانات به صفحات تعرفه و سفارش طراحی سایت در اصفهان و قیمت طراحی سایت های متداول مراجعه نمایید.

همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا سفارش طراحی وب سایت پزشکی می توانید از طریق فرم صفحه تماس با ما و یا تلفن های شرکت با ما تماس بگیرید .

 

 
کلمات کلیدی:
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedInاشتراک گذاری در کلوب

وبسایت دکتر عرفانه افسری

مشاهده سایت