امروزه طراحی کاتالوگ با توجه به رقابت شدید در کسب و کار، بازاریابی و تبلیغات هدفمند، یکی از موثرترین راهها برای موفقیت و کسب درآمد است . طراحی حرفه ای خلاقانه باعث ارتباط سریع مخاطب با محصولات، خدمات و اطلاعات شرکت در یک قالب هماهنگ می‌شود تا مخاطبان با مطالعه در کوتاه ترین زمان به پیام مورد نظر برسند .

بطور معمول پیام‌ها در طراحی کاتالوگ شامل : معرفی شرکت، شعار تبلیغاتی، نمایش محصولات یا خدمات، تصاویر، تازه‌ها، چشم‌اندازها، افتخارات، گواهینامه‌ها، اطلاعات تماس و راه‌های ارتباطی در قالب یکپارچه به مشتریان می‌باشند. شما می توانید با صرف هزینه ای بسیار اندک چشم انداز کاملی در مورد خدمات و محصولاتتان در اختیار مشتریان خود قرار دهید. سایت های کاتالوگ می توانند آن چنان کامل و مهیج طراحی شوند تا کاربران را مجاب کنند بدون اینکه آنها مجبور باشند، محصولات شما را خریداری کنند.

شما می توانید در سایت خود کاتالوگ محصولات و نمونه کارهای خود را بصورت آنلاین به نمایش بگذارید یا فایل هایی را جهت دانلود در سایت خود بارگذاری کنید و یا یک دایرکتوری، دانشنامه، فهرست رویدادها و یا هر چیزی که به فکرتان می رسد در سایت خود داشته باشید.

در جداول زیر لیست خدماتی که در شرکت طراحی سایت وب نگاران جهت طراحی سایت کاتالوگ اینترنتی انجام می گیرد را مشاهده می نمایید.

عنوان فعالیت انجام شده کاتالوگ استاندارد

کاتالوگ حرفه ای

تعریف چندین مجموعه و زیر مجموعه برای محصولات مختلف *  *

تعریف محصولات مختلف

 * *

امکان قرار دادن قیمت پیش فرض و قیمت بازار

 * *

امکان درج تعداد تصاویر دلخواه برای هر محصول

 *  *

امکان درج فایل پیوست به همراه هر محصول

  *

امکان جستجو برای هر محصول

 * *

امکان تعریف فیلدهای مشخصات دلخواه برای محصول

  *

ايجاد سطح دسترسي براي کاربران

   *

افزودن سيستم نظر و امتيازدهي به محصولات

* *
کد امنیتی در فرم نظرات  * *
سیستم برچسب گذاری    *
نمایش محصولات پر بازدید در صفحه اصلی وب سایت  *  *
سیستم جستجوی اختصاصی با توجه با فیلدهای دسته بندی     *
پیاده سازی کاتالوگ محصولات به زبان انگلیسی    *

امکان نمایش کاتالوگ ها به روش های لیستی و پنجره ای

*  *
امکان خروجی گرفتن و وارد کردن کاتالوگ ها   *
لطفا جهت سفارش یا مشاهده قیمت طراحی وب سایت کاتالوگ و تعرفه سایر خدمات و امکانات به صفحه تعرفه و سفارش طراحی سایت در اصفهان مراجعه نمایید.
همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا سفارش طراحی سایت کاتالوگ اینترنتی می توانید از طریق فرم صفحه تماس با ما و یا تلفن های شرکت با ما تماس بگیرید.
 
 
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedInاشتراک گذاری در کلوب