سوالات متداول طراحی سایت

سوالات متداول طراحی سایت

مدت زمان لازم برای طراحی سایت های متداول مانند طراحی سایت های شرکتی 10 روز الی 2 هفته پس از سفارش طراحی سایت و برای سایت هایی نیازمند برنامه نویسی اختصاصی باشند تا 45 روز می باشد.

هزینه طراحی سایت تنها یکبار پرداخت می گردد اما هاست و دامنه سایت باید بصورت سالیانه تمدید شده و هزینه تمدید آنها بصورت سالیانه پرداخت می گردد.

بله، در صورتی که مشتری هم اکنون هاست و دامنه خود را در اختیار دارد می توان از آنها استفاده نمود و وظیفه تمدید سالیانه آنها بر عهده خود مشتری می باشد.

بله، کلیه سایت های طراحی شده توسط شرکت وب نگاران دارای یکسال پشتیبانی سایت و بروز رسانی رایگان و همچنین آموزش رایگان مدیریت وب سایت بصورت تلفنی و حضوری می باشند. در سال های بعد نیز در صورت نیاز مشتری هزینه پشتیبانی بر اساس درصدی از قیمت سایت طراحی شده (اطلاعات کامل در صفحه خدمات پشتیبانی و آموزش) دریافت می گردد.

طراحی سایت های داینامیک با زبان برنامه نویسی PHP و سیستم مدیریت محتوای جوملا انجام شده و سایت های استاتیک بر پایه زبان HTML طراحی می گردند.

ابتدا نظرات و طرح های مشتری دریافت شده و طرح های اولیه قالب سایت بصورت رایگان و بصورت صفحات HTML به او ارائه می گردد، سپس تغییرات درخواستی مشتری بر روی آنها اعمال شده و طراحی قالب اصلی سایت انجام می گردد.

همچنین امکان طراحی قالب سایت مشابه وب سایت معرفی شده توسط مشتری و یا طراحی قالب بر اساس فایل PSD که توسط مشتری ارائه می شود نیز وجود دارد.

کلیه سایت هایی که توسط شرکت وب نگاران طراحی می گردند دارای ضمانت کیفیت طراحی می باشند (که در قرارداد نیز درج می گردد) به این صورت که پس از آنلاین شدن وب سایت مشتری و اعمال نظرات و تغییرات مورد نظر او در سایت، در صورتی که در نهایت باز هم مشتری از کار انجام گرفته راضی نباشد مبلغ سفارش طراحی پس از کسر هزینه هاست و دامنه سایت (حداکثر تا 10% مبلغ قرارداد) به او بازگردانده می شود.

 امروزه با گسترش استفاده کاربران اینترنت از تلفن های هوشمند و ابزار با صفحه نمایش کوچک و رزولوشن پایینتر نسبت به کامپیوترهای شخصی، طراحی قالب و ساختار وب سایت ها باید به گونه ای باشد که سایت مورد نظر در این ابزارها نیز بصورت مناسب قابل نمایش باشد که به اینگونه طراحی اصطلاحا طراحی وب سایت بصورت واکنش گرا یا ریسپانسیو گفته می شود.

شرکت وب نگاران با داشتن تیمی مجرب و متخصص در زمینه طراحی سایت همه تلاش خود را بکار بسته تا علاوه بر ارائه خدمات با قیمت مناسب و حذف هزینه های جانبی برای مشتریان، بسیاری از فعالیت های تکمیلی برای حداکثر بهره گیری مشتریان از وب سایت های خود را نیز به رایگان در اختیار آنان قرار دهد.

از این رو خدماتی مانند بهینه سازی وب سایت و طراحی قالب های اختصاصی و واکنش گرا، به مدد تسلط همکاران ما در این زمینه ها به عنوان ملزومات طراحی وب سایت به صورت رایگان به مشتریان ما ارائه می گردند.

طراحی سایت در شرکت وب نگاران به این صورت است که امکانات ضروری برای داشتن یک وب سایت کارآمد به عنوان بسته پایه ارائه شده و سایر امکانات بر اساس اهداف و نیازمندی های مدیر و کاربران سایت انتخاب و پیاده سازی می گردند. به این ترتیب نه تنها هزینه اضافه برای امکاناتی که مورد نیاز نمی باشند به مشتری تحمیل نمی گردد بلکه پیچیدگی وب سایت طراحی شده نیز کاهش یافته و مدیریت آن آسانتر می گردد.