سوالات متداول طراحی سایت

سوالات متداول طراحی سایت

مدت زمان طراحی برای وب سایت های متداول مانند سایت های شرکتی 10 روز الی 2 هفته و برای سایت های پیچیده مانند سایت های فروشگاهی یا سایت هایی که نیازمند برنامه نویسی اختصاصی باشند تا 60 روز می باشد.
هزینه طراحی سایت تنها یکبار و در دو قسط پرداخت می گردد اما هاست و دامنه باید بصورت سالیانه تمدید شده و هزینه تمدید آنها بصورت سالیانه پرداخت می گردد.
در صورتی که مشتری هم اکنون هاست و دامنه خود را در اختیار دارد از آنها استفاده شده و وظیفه تمدید سالیانه آنها بر عهده خود مشتری می باشد.
بله، کلیه سایت های طراحی شده توسط شرکت وب نگاران دارای یکسال پشتیبانی و بروز رسانی رایگان و همچنین آموزش و پاسخگویی به سوالات فتی بصورت تلفنی و حضوری می باشند، پس از یکسال در صورت نیاز مشتری هزینه پشتیبانی سالیانه به میزان 20% هزینه طراحی سایت دریافت می گردد.
طراحی سایت ها با سیستم مدیریت محتوای جوملا بر پایه زبان برنامه نویسی PHP می باشد.

کلیه سایت هایی که توسط شرکت وب نگاران طراحی می گردند دارای ضمانت کیفیت طراحی می باشند (که در قرارداد نیز درج می گردد) به این صورت که پس از آنلاین شدن وب سایت مشتری و اعمال نظرات و تغییرات مورد نظر او در سایت، در صورتی که در نهایت باز هم مشتری از کار انجام گرفته راضی نباشد مبلغ سفارش طراحی پس از کسر هزینه هاست و دامنه سایت (حداکثر تا 10% مبلغ قرارداد) به او بازگردانده می شود.

امروزه با گسترش استفاده کاربران اینترنت از تلفن های هوشمند و ابزار با صفحه نمایش کوچک و رزولوشن پایینتر نسبت به کامپیوترهای شخصی، طراحی قالب و ساختار وب سایت ها باید به گونه ای باشد که سایت مورد نظر در این ابزارها نیز بصورت مناسب قابل نمایش باشد که به اینگونه طراحی اصطلاحا طراحی وب سایت بصورت واکنش گرا یا ریسپانسیو گفته می شود.

کلیه سایت های طراحی شده توسط شرکت وب نگاران بصورت ریسپانسیو و سازگار با صفحات نمایش کوچک می باشد.