کاربران گرامی در این صفحه گزیده ای از آخرین فعالیت ها و پروژه های شرکت طراحی سایت وب نگاران را مشاهده می نمایید. شرکت وب نگاران علاوه بر طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، پزشکی، سایت های معرفی خدمات و محصولات و غیره، تلاش نموده تا نیازهای کاربران و مشتریان خود با ارائه طیف وسیعی از خدمات مرتبط با طراحی سایت نیز برآورده سازد. ارائه خدماتی از قبیل فروش جدیدترین افزونه های اورجینال جوملا، ترجمه و فارسی سازی افزونه ها، پیاده سازی افزونه های جوملا بر روی سایت های مشتریان، ارائه مشاوره و رفع مشکلات مدیران سایت های جوملایی، وب نگاران را به عنوان یکی از شرکت های مرجع در طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای جوملا تبدیل نموده است.
سایت فروشگاه اینترنتی بامسو به منظور معرفی محصولات میوه و خشکبار کارخانه بامسو، خواص محصولات، معرفی خدمات و معرفی راه های ارتباط با بامسو توسط شرکت وب نگاران طراحی شد.
سایت آماده جوملا مناسب مراکز آموزشی با قالب JM University بصورت کاملا فارسی طراحی و همراه با راهنما برای سفارش در دایرکتوری افزونه های وب نگاران قرار داده شد.
سایت آماده جوملا با قالب Spectral مناسب سایت های شرکتی و سازمانی بصورت کاملا فارسی طراحی و همراه با راهنما برای سفارش در دایرکتوری افزونه های وب نگاران قرار داده شد.
سایت آماده جوملا با قالب RT Anacron مناسب سایت های شرکتی و سازمانی بصورت کاملا فارسی طراحی و همراه با راهنما برای سفارش در دایرکتوری افزونه های وب نگاران قرار داده شد.
سایت آماده جوملا با قالب JA Teline مناسب سایت های خبری و مجلات بصورت کاملا فارسی طراحی و همراه با راهنما برای سفارش در دایرکتوری افزونه های وب نگاران قرار داده شد.
سایت آماده جوملا با قالب RT Audacity مناسب سایت های خبری و مجلات بصورت کاملا فارسی طراحی و همراه با راهنما برای سفارش در دایرکتوری افزونه های وب نگاران قرار داده شد.
سایت آماده جوملا با قالب JA Directory  مناسب سایت های دایرکتوری بصورت کاملا فارسی طراحی و همراه با راهنما برای سفارش در دایرکتوری افزونه های وب نگاران قرار داده شد.
سایت آماده جوملا با قالب JM Doctor مناسب سایت های پزشکی و کلینیک بصورت کاملا فارسی طراحی و همراه با راهنما برای سفارش در دایرکتوری افزونه های وب نگاران قرار داده شد.